środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaAktualnosciPomysłowe życzenia na Dzień Mamy – krótkie, prosto z serca, w formie...

Pomysłowe życzenia na Dzień Mamy – krótkie, prosto z serca, w formie wierszyków

życzenia na Dzień Mamy

Życzenia na Dzień Mamy można napisać na czystej kartce okolicznościowej, zamiast kupować te z gotową treścią/ Fot. Freepik

Krótkie życzenia na dla mamy

Z pewnością każda mama doceni w tym dniu każde życzenia, nawet te najkrótsze. Kiedy można je wykorzystać? Można je dodać do bileciku, który jest dopięty do bukietu kwiatów lub wysłać z samego rana SMS lub MMS zanim się spotkacie. Jak mogą wyglądać proste życzenia na Dzień Mamy. Oto lista propozycji:

Najkochańsza Mamo, dziękuję za to, że zawsze jesteś obok. Bądź zawsze zdrowa i szczęśliwa. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy.

Droga Mamo, niech ten dzień będzie dla Ciebie równie wyjątkowy jak wyjątkowa jesteś Ty. Dużo radości i uśmiechu! Kocham Cię!

Najdroższa Mamo! Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, radości, szczęścia i dobrego humoru na co dzień.

Droga Mamo, życzę Ci dużo zdrowia i miłości, pełni szczęścia, mocy śmiechu i słodkości i mało smutku. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!

Dla najlepszej Mamy na świecie życzenia zdrowia, szczęścia oraz nieustającego optymizmu. Życzy/ życzą….

Kochana Mamo dziękuję Ci za wszystko co dla nas robisz. Niech zawsze dopisuje Ci wyśmienite zdrowie i pełnia sił. Pięknego dnia na Dzień Mamy!

Droga Mama, w dniu Twojego święta chcę Ci życzyć zdrowia, radości na każdy dzień, dużo spokoju oraz mało powodów do smutku.

Droga Mamo, kochamy Cię równie mocno jak Ty kochasz nas. Nigdy się nie zmieniaj, bo jesteś wyjątkowa. Dziękujemy Ci za wszystko! Wszystkiego cudownego na Dzień Matki!

Mamo, w ten wyjątkowy dzień chcę Ci życzyć spełnienia wszystkich pragnień i realizacji planów, a przede wszystkim dużo zdrowia. Jesteś wspaniała!

Wiele mam na wieść o prezentach często mówi „ja wszystko mam!”. Zobacz zatem jakie inne podarunki się w tym przypadku mogą sprawdzić:

córka daje mamie kartkę z życzeniami

Podarowanie kartki z życzeniami od serca zawsze wywołuje lawinę wzruszeń/ Fot. Freepik

Życzenia na Dzień Mamy od serca

Życzenia na Dzień Mamy, które płyną prosto z serca to najlepszy sposób na to, aby powiedzieć swojej najbliższej osobie „Kocham Cię”. Nie każdy jednak potrafi ująć słowa w zgrabną całość, tak, aby wybrzmiały tak jak powinny. Dlatego mamy dla Was kilka pomysłów na to, jak mogą wyglądać takie życzenia na Dzień Mamy. Mimo, że są to gotowe treści – warto dodać do nich kilka słów od siebie np. nawiązując do wspólnych chwil, sytuacji czy ważnych momentów.

Droga Mamo, Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem! W dni Twojego Święta chcę Ci podziękować za wsparcie, zrozumienie i tony cierpliwości. Jesteś zawsze obok mnie, kiedy Ciebie potrzebuję. Wszystkiego najlepszego!

Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, ale tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!

Droga Mamusiu, dziś chcę życzyć Ci, abyś nadal dzieliła się swoją mądrością i doświadczeniem z nami, Twoimi dziećmi, ucząc nas, jak być lepszymi ludźmi każdego dnia. Tą cenną wiedzę przekażemy kiedyś naszym pociechom. Kochamy Cię całym sercem!

Kochana Mamusiu, pragnę Ci podziękować za bezgraniczną miłość i niezłomną siłę, którą wkładasz w nasze życie. W dniu Twojego Święta życzę Ci dużo zdrowia, samych powodów do uśmiechu i wszystkiego o czym marzysz. Jesteś moją inspiracją i największą dumą!

Mamo, Twoja wielka miłość jest dla mnie drogowskazem, który mnie prowadzi przez życie. Przy Tobie czuję się bezpieczna, spokojna i kochana. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką i największym skarbem. Nidy się nie zmieniaj! Kocham Cię!

Kochana Mamo, Twoja miłość dodaje mi skrzydeł, które pomagają mi wzbić się w górę i osiągnąć najwyższe cele. Dziękuję Ci za Twoje wychowanie, wsparcie, spokój i wyrozumiałość. Jesteś dla mnie najważniejszą osobą na świecie! Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze!

Droga Mamo, dziękuję Ci za wszystkie Twoje wskazówki i rady. Za zrozumienie, przytulenie i zawsze dobre słowo. Jestem z Ciebie taka dumna! Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie robisz.

Najdroższa Mamo, w dniu Twojego święta życzę Ci, abyś zawsze czuła się kochana, doceniana i szczęśliwa, bo jesteś najlepszą Mamą na świecie! Dziękuję, że jesteś!

dziewczynka daje mamie kwiaty

Kartka z życzeniami to obok bukietu kwiatów jeden z najczęściej dawanych upominków na Dzień Mamy/Fot. plusonevector, Freepik

Przygotowanie posiłku na Dzień Mamy może być dla niej miłą niespodzianką. Zobacz ciekawy pomysł na danie:

Życzenia w formie wierszyków

Kto powiedział, że życzenia na Dzień Mamy Wierszyki na Dzień Mamy idealnie nadają się do umieszczenia na okolicznościowej kartce. Mogą być zarówno wzruszające, jak i zabawne. Dlatego tę okazję warto wybrać taką treść, która najbardziej trafi do naszej rodzicielki.

Kochana mamo!
Życzę Ci mamo żebyś szczęśliwa była,
w radości i szczęściu żyła.
Niech o każdej porze i wszędzie,
Uśmiech na Twojej twarzy będzie.

Życzę Ci, kochana Mamo,
stu lat życia w ciągłym uśmiechu
i samych radosnych oddechów!
Milion pięknych chwil bez złości
Oraz wiecznej pomyślności!

Tylko Matka kochać umie
Tylko Ona ból rozumie
Ona zna me serce małe
Więc ją kocham życie całe.

Jakże potrafi kochać Twe serce!
Choćby i było w wielkiej rozterce…
Mamo, bo Twego serca łomoty
zamieniają w radość wszelkie kłopoty!

Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu wiele,
niech Ci się spełni każde Twoje skryte marzenie!

Za Twe czułe serce, za mądre nakazy
w dniu Twojego święta dziękuję – sto razy!

Mamo, Mamo,
Coś Ci dam!
Małe serce, które mam!
A w tym sercu róży kwiat.
Mamo, Mamo
Żyj 100 lat!

Dzień Matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia:
Zdrowia szczęścia i powodzenia.
Na pociechę Tobie wyróść obiecuję
i życzenia składam tak jak serce czuje.

Znam jedną kobietę o sercu gołębia
jej oczy to czysta tajemnic głębia
przy niej się goi każda ma rana
taka jest właśnie ma Mama kochana.

Dzień Matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku,
W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia
Zdrowia szczęścia i powodzenia.
Niech Ci słonko jasno świeci
Niech Ci słodko życie leci.

Kochana Mamo!
Niech ten wspaniały dzień
na zawsze Twe troski odsunie w cień.
Niech się śmieje do Ciebie świat,
widmem szczęśliwych i długich lat!

Kochana mamo, przez serce życzę
wszelkich dobroci, których nie zliczę…
Zaś serce Twoje, od kiedy żyję,
gorąco dla mnie i mocno bije!

córka daje mamie kwiaty

Życzenia w formie wierszyków to świetny pomysł/Fot. maxlupascu, Freepik

Obrazkowe życzenia na Dzień Matki

Grafiki plus życzenia to duet idealny. Dzięki urządzeniom elektronicznym można je wysłać w formie MMS czy załącznika do maila lub wiadomości na mediach  społecznościowych (jeśli mama również je ma). Inna opcja – ciekawą grafikę można stworzyć samodzielnie, dodać życzenia i oprawić w ramę. Taki prezent z pewnością ucieszy każdą mamę, a taki pomysłowy upominek może zwisnąć na ścianie na lata.

co napisać dla mamy

życzenia na Dzień Mamy

życzenia dla mamy

życzenia dla mamy

ciepłe słowa na Dzień Matki

kartka na Dzień Mamy

 

The post Pomysłowe życzenia na Dzień Mamy – krótkie, prosto z serca, w formie wierszyków appeared first on Portal i poradnik dla kobiet: zdrowie i uroda, moda, trendy.

Artykuł pochodzi z tej strony.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular