wtorek, 20 lutego, 2024
Strona głównaAktualnosciMydło do brwi – czym jest soap brows i jak go używać?

Mydło do brwi – czym jest soap brows i jak go używać?

stylizacja brwi na mydło do brwi

Po co jest mydło do brwi?

Wyczesane ku górze brwi to trend, który sporo zamieszał w świecie beauty. Taką stylizację pokochało wiele kobiet, i to w różnym przedziale wiekowym. Za sprawą prostego urodowego tricku spojrzenie nabiera świeżości i młodzieńczego look’u, a twarz wygląda na bardziej wypoczętą. Nie dziwi więc chyba nikogo fakt, że trend ten znalazł tyle naśladowczyń. Jednak samo wyczesanie brwi ku górze na nic się nie zda jeśli nie utrwalimy ich kształtu. I tu przychodzi z pomocą mydło do brwi. Wystarczy nałożyć odrobinę kosmetyku, aby ujarzmić niesforne włoski i nadać im pożądany kształt na wiele godzin. Ten hitowy kosmetyk zapewnia podobny efekt do laminacji, jednak w porównaniu z nim jest dość krótkotrwały. Zniknie bowiem wraz z wieczornym demakijażem. Mimo tego, takie rozwiązanie wybiera wiele osób, które nie chcą stylizować brwi na trwałe. Przekonuje je przede wszystkim łatwa aplikacja i rezultat jaki gwarantuje.

Jak aplikować mydło do brwi?

Mydło do brwi to kosmetyk dziecinnie łatwy w aplikacji za to zapewniający spektakularny efekt. Produkt jest w formie bezbarwnego  żelo-wosku, który dyscyplinuje włoski i pozwala nadać im pożądany kształt. Wystarczy nałożyć nieco produktu na jednorazową szczoteczkę i przeczesać je w wybranym kierunku. Ważne, aby brwi podczas aplikowania produktu były suche i czyste. Dla uzyskania naturalnego efektu etap pokrycia ich kolorem można pominąć lub wykonać go po całkowitym wyschnięciu produktu.

kobieta pokazuje jak czesać brwi

Czy mydło do brwi  można czymś zastąpić?

Soap brows to produkt, który ma pewną przewagę nad żelami do stylizacji brwi. Przede wszystkim zapewnia naturalny efekt. Włoski nie sklejają się ze sobą tworząc nieestetycznych kępek, a do tego są miękkie i elastyczne. Produkt wykazuje się także sporą trwałością, bo nadany włoskom kształt utrzymuje się cały dzień bez konieczności wprowadzania poprawek. Poza tym mydło do brwi można nabyć w wybranym kolorze jak najbardziej zbliżonym do koloru włosków. To z kolei pozwala zaoszczędzić czas, jaki zwykle przeznaczamy na stylizację brwi przy użyciu kolorowych kosmetyków. Nazwa produktu zobowiązuje, dlatego wisienką na torcie jest także zapach. Na rynku można spotkać mydła do brwi pachnące owocami czy czekoladą, co sprawia, że korzystanie z nich staje się jeszcze przyjemniejsze.

A czy Was przekonuje ten produkt?

kobieta z pięknymi bujnymi brwiami

The post Mydło do brwi – czym jest soap brows i jak go używać? appeared first on Portal i poradnik dla kobiet: zdrowie i uroda, moda, trendy.

Artykuł pochodzi z tej strony.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular